Canlı Casino Mania Turnuva Geçmişi Liderlik Tablosu

05 Ekim ile 12 Ekim kadar liderlik tablosu:

POSISIID PEMAINSKOR
1IDNSP********ara88404911581
2IDNSP********can9933963066
3IDNSP********vara88212747284
4IDNSP********azbodr491173034
5IDNSP********phbiwi731120891
6IDNSP********el11164999890
7IDNSP********csulta51884250
8IDNSP********bunvip62737464
9IDNSP********atfaiz90680530
10IDNSP********eek22882657812
11IDNSP********dewaju95621270
12IDNSP********rcuand38560830
13IDNSP********yvey47558770
14IDNSP********afnnda56544245
15IDNSP********bawax188502815
16IDNSP********e123433489340
17IDNSP********nusiap64445952
18IDNSP********108011390800
19IDNSP********ucky7797378600
20IDNSP********apgina37378229
21IDNSP********adika076371020
22IDNSP********adkenz21366894
23IDNSP********phacep40339965
24IDNSP********dliuti58326432
25IDNSP********hadafr76318290
26IDNSP********cborne62294977
27IDNSP********rgktul66293455
28IDNSP********pewe2793291803
29IDNSP********aska89250596
30IDNSP********al8120243770
31IDNSP********ipray40235736
32IDNSP********phaddi95231700
33IDNSP********fang20221268
34IDNSP********actomm48215590
35IDNSP********8agus17203729
36IDNSP********osky53201656
37IDNSP********antono55201235
38IDNSP********nadi56200198
39IDNSP********ndalan74190062
40IDNSP********awin13184771
41IDNSP********mrliaw56177990
42IDNSP********qbinio9170771
43IDNSP********fdzrhm74167087
44IDNSP********urcaci32166328
45IDNSP********ang7799166150
4627803********160844
47IDNSP********aico37148363
48IDNSP********sohapp43148072
49IDNSP********pit2299147566
50IDNSP********obonk91147508
51IDNSP********xadimu82139134
52IDNSP********gbalmi98135448
53IDNSP********fjuned33132090
54IDNSP********balhol39124429
5527830********120400
56IDNSP********kacart58117595
5727864********115634
58IDNSP********in9978112158
5927804********109230
6027808********108686
61IDNSP********i00739108524
62IDNSP********ndrik955107168
63IDNSP********qudoeg68105385
64IDNSP********roland3103900
65IDNSP********anto117798200
6630243********98050
67IDNSP********axalex6496340
68IDNSP********20135695450
69IDNSP********dmiya3892750
7027844********90340
71IDNSP********ua996190215
72IDNSP********ona2mg7089250
73IDNSP********phbimi7088965
74IDNSP********jlafto4988950
75IDNSP********cfniel2186742
76IDNSP********clap8283250
77IDNSP********xpoetr8983087
78IDNSP********poin9882416
79IDNSP********skyand3882284
80IDNSP********tulang7381655
81IDNSP********bakimo10081070
82IDNSP********ddrpri10080110
83IDNSP********amwmbu1779783
84IDNSP********alvaro8076349
85IDNSP********ngping7975300
86IDNSP********hbiadh7875088
87IDNSP********hdadap9374176
88IDNSP********ifqi177172523
89IDNSP********hoki881372290
90IDNSP********halnae9671805
91IDNSP********ino0127371540
92IDNSP********jeckie8770757
9327831********70548
9447137********69136
95IDNSP********cimeng1167983
96IDNSP********phblto4267605
97IDNSP********arlina8767100
98IDNSP********y0073166786
99IDNSP********rbeny25265961
100IDNSP********fjakat5765060
101IDNSP********ciha221964349
10231562********64208
103IDNSP********falp077363402
104IDNSP********ip933763235
105IDNSP********no21363041
106IDNSP********ohanch1262092
107IDNSP********drfdqw4161344
108IDNSP********tbr015060363
109IDNSP********nsjojo1760296
110IDNSP********cipito1959960
11126291********58696
112IDNSP********rbsbob7558566
113IDNSP********kangma8558059
114IDNSP********ntshen7756255
115IDNSP********hahaiw1455833
116IDNSP********albedu8255679
117IDNSP********lrakuy2254398
118IDNSP********naadef953518
11927833********53302
120IDNSP********ando905451983
12127833********51880
122IDNSP********phaoal3451415
123IDNSP********cumper2951214
124IDNSP********ru028051173
12527867********51160
126IDNSP********gepet95051100
127IDNSP********aldjar4349765
128IDNSP********ain809449485
12927852********49378
130IDNSP********gkucin5148960
131IDNSP********aaldiq6848791
132IDNSP********elan3647713
133IDNSP********qkadal2647586
134IDNSP********hbxpas8646915
135IDNSP********drfdal4046645
136IDNSP********hokky610046485
137IDNSP********amin999545862
138IDNSP********bnshek3344942
139IDNSP********adhen22844786
140IDNSP********orix4344780
141IDNSP********p1128644040
142IDNSP********cbazul6343995
143IDNSP********nkakre1343898
144IDNSP********ita2282643847
14530034********43778
14627857********43478
147IDNSP********ck2124143125
148IDNSP********ky65347042766
149IDNSP********woko5342744
150IDNSP********cgziko9242144
151IDNSP********drbmha8642055
152IDNSP********vsukse8641443
153IDNSP********acnobe9841440
154IDNSP********mggode8541135
155IDNSP********enatta9240956
156IDNSP********cadimu4140910
157IDNSP********iuaubo1640443
158IDNSP********zzz174940034
159IDNSP********yan778939871
160IDNSP********banker7639809
161IDNSP********erhina1339764
16227854********39496
16320073********39250
164IDNSP********isubek9739185
165IDNSP********isem028039155
166IDNSP********iangel3838659
167IDNSP********juprit4038505
168IDNSP********ah15238417
169IDNSP********vkopla3038173
170IDNSP********arskse3138126
171IDNSP********llman8038080
17227843********38052
173IDNSP********uazgor7237825
174IDNSP********cishui8337810
175IDNSP********hinx9237693
176IDNSP********xckck11937671
177IDNSP********ayen4537500
178IDNSP********lyanua1837391
17927838********37348
18027863********37088
181IDNSP********haddon6036917
182IDNSP********ollet6436871
183IDNSP********uazneg7036348
184IDNSP********padeir8735850
185IDNSP********crober4535771
186IDNSP********cpo115735302
187IDNSP********gwp32735199
188IDNSP********nner6434733
189IDNSP********npoote934714
190IDNSP********wlagsu8634421
191IDNSP********ell0075233750
192IDNSP********bie998633742
193IDNSP********injahi2933141
194IDNSP********gman886732941
195IDNSP********bratuj8532725
196IDNSP********ra12123532660
197IDNSP********aanxsr5232654
198IDNSP********ambl2r9532514
199IDNSP********k3217432501
200IDNSP********galbid1632445
201IDNSP********aaldsu5832340
202IDNSP********bxpast4932200
203IDNSP********blpaku8932191
204IDNSP********hnahah1332164
205IDNSP********auyuss2931825
206IDNSP********4ng107331565
207IDNSP********bl2r86631540
208IDNSP********sawit17131485
209IDNSP********t8887031416
210IDNSP********andra48731360
211IDNSP********hbxcuk1131176
212IDNSP********un138031070
213IDNSP********fgr658130835
214IDNSP********drapfa3430735
215IDNSP********olfie88430479
216IDNSP********agindr6930466
217IDNSP********kakplo4730105
218IDNSP********rik02830065
219IDNSP********ank452329936
220IDNSP********glhara3429865
221IDNSP********maashe7629520
222IDNSP********ahblue9729452
223IDNSP********etha4429374
224IDNSP********fuasna6029255
225IDNSP********mbacak3729240
226IDNSP********pxizt2529080
227IDNSP********vconge8628662
22810219********28500
229IDNSP********xmarve1128250
230IDNSP********toppov4328130
231IDNSP********dacopa9528025
232IDNSP********tmai127510
233IDNSP********sujepr2727489
234IDNSP********lte757527200
235IDNSP********takida4826955
236IDNSP********aayuli7526866
237IDNSP********fvzull8226839
238IDNSP********ndamn3026823
239IDNSP********apjual5926411
240IDNSP********iantor5426373
241IDNSP********apatca226250
242IDNSP********johanc8325972
243IDNSP********rithey7525877
244IDNSP********rjp324125840
245IDNSP********gia245125800
246IDNSP********erty9325508
24727870********25438
248IDNSP********hadcaw2725130
249IDNSP********lbvlut2525034
250IDNSP********iuausu6624806
251IDNSP********abe7774324800
252IDNSP********ng095924676
253IDNSP********amqsot7324650
254IDNSP********ahim258924645
255IDNSP********rman857824505
256IDNSP********inirin6224422
257IDNSP********ohan88924364
258IDNSP********fi889524254
259IDNSP********bdsani2724230
260IDNSP********acgkan224132
261IDNSP********iyus197724000
262IDNSP********aistar9523832
263IDNSP********rickyh4923830
264IDNSP********njaya1123737
265IDNSP********dell25123692
266IDNSP********nlotus2023579
267IDNSP********odor9723480
268IDNSP********rpein8823410
269IDNSP********addima5423342
270IDNSP********ddandr8023272
271IDNSP********ltemin3723119
272IDNSP********kacbuc7422892
273IDNSP********asirku5322730
274IDNSP********xaveri1422650
275IDNSP********la11981322625
276IDNSP********juwo1922467
277IDNSP********fddika5422433
278IDNSP********kiluax7322058
279IDNSP********atawa8421970
280IDNSP********gnapi3221886
281IDNSP********o1503121871
28227819********21492
283IDNSP********anz122821451
284IDNSP********dpanen821417
285IDNSP********woll993321360
286IDNSP********udoegi1721075
28727794********21074
288IDNSP********nyrwn4821035
289IDNSP********akar747220950
290IDNSP********tara832620716
291IDNSP********kliwon4220690
292IDNSP********spa997520689
293IDNSP********lbosyo3820680
294IDNSP********ulaini1820624
295IDNSP********ldag935320270
296IDNSP********bxmatt6420140
29727869********20058
298IDNSP********gbalju1820020
299IDNSP********udiex14819857
300IDNSP********20174519849
301IDNSP********adbelu3819824
302IDNSP********arwant5719768
303IDNSP********xjeyy07319745
304IDNSP********nts145319667
305IDNSP********dmejer6919635
306IDNSP********ra223119625
307IDNSP********bysing5719506
308IDNSP********abmata6919484
309IDNSP********andi442519360
310IDNSP********aya248619260
31127854********19240
312IDNSP********andi0610019216
313IDNSP********pra7957919136
314IDNSP********anyabs6519031
315IDNSP********uaumen9318822
316IDNSP********ii888418818
317IDNSP********aabass3718710
318IDNSP********pexs744518504
319IDNSP********k09097618338
320IDNSP********cxzild1618290
321IDNSP********rifalp6618246
322IDNSP********to12318073
323IDNSP********cgmrif1417896
324IDNSP********flanca2817879
325IDNSP********dacjos7617863
326IDNSP********phbllo1517589
327IDNSP********han1587617549
328IDNSP********rbnasa3717490
329IDNSP********zombi03517462
330IDNSP********xkelap6917408
331IDNSP********azindo2617277
332IDNSP********haadud5217276
333IDNSP********musi3317221
334IDNSP********agusw6717081
335IDNSP********ttega3417075
336IDNSP********amblha1517072
337IDNSP********laondo5216994
338IDNSP********mzalil1516926
339IDNSP********pashte2616925
340IDNSP********88jaya3616911
341IDNSP********ulan189116902
342IDNSP********ahcipt5016759
343IDNSP********ebian21316703
344IDNSP********acesar5816640
345IDNSP********bangma316635
346IDNSP********aljebi1316590
347IDNSP********ein788116590
348IDNSP********azpsyc8616563
349IDNSP********alvons9416527
350IDNSP********ukanem416510
35127834********16366
352IDNSP********rty302516297
353IDNSP********aayden3216187
354IDNSP********na27037616186
35543415********16168
356IDNSP********any9114316146
357IDNSP********nte172616138
358IDNSP********k9095515965
35927844********15858
360IDNSP********ogle3315765
36127060********15738
362IDNSP********uan1114615738
363IDNSP********ddbfag9315700
364IDNSP********aagus54515653
36527867********15622
366IDNSP********ediart5315600
367IDNSP********bibaet4315456
368IDNSP********seng123215300
36927869********15274
370IDNSP********sadega4415210
371IDNSP********bradi2215151
372IDNSP********ibobi7215144
373IDNSP********saka9315144
374IDNSP********ngber1315102
375IDNSP********nkaude5415097
376IDNSP********navsut5215012.83528
377IDNSP********drcpbk1715004
378IDNSP********daicac6214984
379IDNSP********asifai1714968
380IDNSP********zody664714961

28 Eylül ile 05 Ekim kadar liderlik tablosu:

POSISIID PEMAINSKOR
1IDNSP********vara88214332760
2IDNSP********ara88402256349
3IDNSP********can9931610000
4IDNSP********2013561345480
5IDNSP********azbodr49917006
6IDNSP********afnnda56714970
7IDNSP********el11164688544
8IDNSP********bunvip62681639
9IDNSP********kaio9916675970
10IDNSP********atfaiz90642484
11IDNSP********ni99bl51566020
12IDNSP********108011518775
13IDNSP********csulta51503650
14IDNSP********apgina37437546
15IDNSP********nadi56420128
16IDNSP********suward12414205
1727864********405848
18IDNSP********gkucin51400045
19IDNSP********hadafr76366539
20IDNSP********e123433342610
21IDNSP********8agus17328959
22IDNSP********phaddi95325190
23IDNSP********adkenz21325029
24IDNSP********dliuti58289278
2527857********288020
26IDNSP********actomm48265221
27IDNSP********alah59237390
28IDNSP********gnumm100232150
29IDNSP********ucky7797231700
30IDNSP********woko53202920
31IDNSP********al8120198850
32IDNSP********cipito19195274
33IDNSP********tmai1194840
34IDNSP********yvey47190980
35IDNSP********phaoal34179147
36IDNSP********phbimi70173215
37IDNSP********kacart58172005
38IDNSP********rcuand38167960
39IDNSP********adika076164455
40IDNSP********hnahah13157177
41IDNSP********gepet950156835
42IDNSP********phacep40154256
43IDNSP********sohapp43151288
4427843********143642
45IDNSP********dmiya38142990
46IDNSP********p11286139723
47IDNSP********qkadal26137098
4827863********136312
49IDNSP********osky53134930
50IDNSP********ua9961131720
5127861********130674
52IDNSP********in9978127853
53IDNSP********ck21241127195
5427838********122964
55IDNSP********bmaaga41122764
56IDNSP********hiz104122230
57IDNSP********nwinx329120337
58IDNSP********bakimo100117680
59IDNSP********fang20115398
60IDNSP********anz1228114895
61IDNSP********kackuy65112985
62IDNSP********alnand67112940
63IDNSP********anet0597110505
6427804********107948
65IDNSP********galbid16107691
66IDNSP********aska89107160
6727793********106254
6827861********105688
69IDNSP********kacmal41105290
70IDNSP********yash1975102472
71IDNSP********hokky6100101841
72IDNSP********oyvip8698795
73IDNSP********halnae9697795
7427838********97068
75IDNSP********ahcipt5096304
76IDNSP********nusiap6495000
77IDNSP********ayer438592401
78IDNSP********rbeny25291315
79IDNSP********dragjo8586330
80IDNSP********aico3786325
81IDNSP********gbalmi9885977
82IDNSP********inx43985215
83IDNSP********rbxrud5984514
84IDNSP********bxmatt6483215
8527821********81232
86IDNSP********isubek9780271
87IDNSP********i71114378265
88IDNSP********ideh478020
8947137********77766
90IDNSP********drfdqw4176471
91IDNSP********ndrik95576188
9214773********76060
93IDNSP********busedo5175892
94IDNSP********awin1373742
95IDNSP********zeus997171970
9627844********71800
97IDNSP********alvaro8071516
9827829********71478
9927863********70972
100IDNSP********lharry2570325
101IDNSP********ddandr8070050
102IDNSP********no21369929
103IDNSP********rbsbob7569855
104IDNSP********wulana5769783
10530243********69086
106IDNSP********tbr015069070
107IDNSP********in22368350
108IDNSP********luna119668025
109IDNSP********azindo2667349
110IDNSP********drcpbk1766581
111IDNSP********orix4366480
112IDNSP********lat2028465899
11327854********65440
114IDNSP********apatca265435
115IDNSP********aqua995364811
116IDNSP********uazneg7063994
117IDNSP********nner6463775
118IDNSP********edulho9563726
119IDNSP********nte172663320
120IDNSP********pewe279363110
121IDNSP********oto971961878
122IDNSP********yambla2661590
123IDNSP********basept9861094
124IDNSP********ainal660780
125IDNSP********uantar6860650
126IDNSP********22son4858729
127IDNSP********aaldsu5858124
128IDNSP********gbalay2557989
129IDNSP********dewaju9557872
130IDNSP********kiluax7357325
13127808********57158
132IDNSP********naadef957125
133IDNSP********sujepr2757058
134IDNSP********phadbi5856354
13527853********56350
136IDNSP********hoki881356100
137IDNSP********lyanua1856090
138IDNSP********clap8255900
139IDNSP********aamgti2755595
140IDNSP********ur883554872
141IDNSP********krians3054804
142IDNSP********gdeva16354187
143IDNSP********anfjr9453872
144IDNSP********musi3353184
145IDNSP********ua9998752945
146IDNSP********ii888452847
147IDNSP********nkakre1351815
148IDNSP********hinx9251672
149IDNSP********y0073151349
15010219********51026
151IDNSP********iuavbe2550780
152IDNSP********hanche6650715
153IDNSP********bkabim250683
154IDNSP********nta2001549920
155IDNSP********bie998649871
156IDNSP********phblto4249770
157IDNSP********phbxpl4349480
158IDNSP********abe7774349300
159IDNSP********avdani7449060
160IDNSP********ndalan7448560
161IDNSP********crober4547788
162IDNSP********atawa8447165
163IDNSP********attoom2946280
164IDNSP********xpoetr8945072
165IDNSP********riyani8744937
166IDNSP********takida4844610
167IDNSP********mbacak3743886
168IDNSP********udeep6043700
169IDNSP********aayuli7543442
170IDNSP********acaddy6543363
171IDNSP********aaeyog4543291
172IDNSP********auyuss2942440
173IDNSP********aaljre9542321
174IDNSP********uulun89442155
175IDNSP********hbiadh7841836
176IDNSP********ros864241780
177IDNSP********hbxcuk1141615
178IDNSP********cishui8341578
179IDNSP********la12125941486
180IDNSP********raukee1741324
181IDNSP********phacge4440930
182IDNSP********atrya8040700
183IDNSP********juprit4040218
184IDNSP********aldjar4340208
185IDNSP********la11981339955
186IDNSP********uazgor7239855
187IDNSP********ta1689039806
188IDNSP********inirin6239739
189IDNSP********g12301839715
190IDNSP********elan3639131
191IDNSP********lope127539127
192IDNSP********ae151339115
193IDNSP********ciha221939071
194IDNSP********aifinn1438830
195IDNSP********mxreza5838574
196IDNSP********aciphe9438260
197IDNSP********qbinio938194
198IDNSP********ddbzju2138090
199IDNSP********eva128137567
200IDNSP********ohanch1237156
201IDNSP********phbllo1537134
202IDNSP********l999992537065
203IDNSP********sukses4736582
204IDNSP********amin999536468
205IDNSP********nozz7836295
20629656********34858
207IDNSP********rickyh4934651
208IDNSP********bandot6934326
209IDNSP********njaya1134277
210IDNSP********skyand3834270
211IDNSP********xaveri1433980
212IDNSP********aryu202733751
213IDNSP********bdsani2733664
214IDNSP********idhevv6333220
215IDNSP********eza227933164
216IDNSP********ank452332650
217IDNSP********gballo6032598
218IDNSP********hdadap9332592
219IDNSP********bibaet4332569
220IDNSP********ri893132286
221IDNSP********zg1236432227
222IDNSP********ing76132196
223IDNSP********ng095932085
22427857********31940
225IDNSP********lagjat9031280
226IDNSP********laolay3831215
227IDNSP********cfniel2130978
228IDNSP********aaaemo4430861
229IDNSP********sawit17130855
23027803********30510
231IDNSP********barell1430395
232IDNSP********kribs630370
233IDNSP********drdcla7030042
234IDNSP********xmarve1129895
235IDNSP********ifqi177129560
236IDNSP********czsade5229557
23727834********29430
23827841********28816
239IDNSP********ndiana9228493
240IDNSP********uan1114628482
241IDNSP********nkaibo9028406
242IDNSP********lbvlut2528233
243IDNSP********epe216328090
244IDNSP********ki363127930
245IDNSP********nys271327925
246IDNSP********esmntn7927800
247IDNSP********amwmbu1727785
248IDNSP********iri993927481
249IDNSP********fburma2427364
25027863********27312
251IDNSP********toppov4327281
252IDNSP********iuaubo1627085
253IDNSP********ngfan7527021
254IDNSP********to12326823
255IDNSP********menang3026784
256IDNSP********bilibo9026704
257IDNSP********ain809426676
258IDNSP********aayden3226419
259IDNSP********phblal7126288
260IDNSP********lte757526190
261IDNSP********ahitle9225932
262IDNSP********balhol3925860
263IDNSP********dacjos7625854
264IDNSP********asangk3525599
265IDNSP********pra7957925497
266IDNSP********eansar8825423
267IDNSP********aantau5525385
268IDNSP********ibobi7224788
269IDNSP********phadca1324763
270IDNSP********dwisjr1424749
271IDNSP********rjp324124735
272IDNSP********ediart5324540
273IDNSP********a3519624475
274IDNSP********hadcaw2724350
275IDNSP********kn8ant7624064
276IDNSP********gopito1123745
277IDNSP********mbul204423395
278IDNSP********auyuan2623369
279IDNSP********aindah5123295
280IDNSP********gnim2023058
281IDNSP********rcljum7622951
282IDNSP********ona2mg7022875
283IDNSP********ya0076422760
284IDNSP********bl21ke7322501
285IDNSP********lman1522480
286IDNSP********aunur19322411
28727833********22160
288IDNSP********drbnan5622112
289IDNSP********dayat91622080
290IDNSP********bangma322035
291IDNSP********ntshen7721916
292IDNSP********apbano6821892
293IDNSP********laaher10021876
294IDNSP********albedu8221793
295IDNSP********ukanem421720
29627843********21660
297IDNSP********itunga9921623
298IDNSP********ndamn3021495
299IDNSP********ky65347021428
300IDNSP********lnavma4721308
301IDNSP********ddbfag9321150
302IDNSP********merah98721105
303IDNSP********ina017020931
304IDNSP********a741175420838
305IDNSP********modalr9720812
306IDNSP********ah15220611
30727863********20456
308IDNSP********jptrus4620280
309IDNSP********2611420221
310IDNSP********trust4120205
311IDNSP********fi889519902
312IDNSP********acannn3019890
313IDNSP********cpcong8619874
314IDNSP********ttega3419839
315IDNSP********xjeyy07319740
316IDNSP********erhina1319704
317IDNSP********juwo1919644
318IDNSP********isibos8919635
319IDNSP********edysun4019533
320IDNSP********arjunb7219522
321IDNSP********sar994819520
322IDNSP********nting45719486
323IDNSP********arskse3119235
324IDNSP********olfie88419160
325IDNSP********fjuned3319150
326IDNSP********glhara3419140
327IDNSP********apdini119140
32827866********19038
329IDNSP********xran884519000
330IDNSP********cbazul6318969
331IDNSP********acbilh7618905
332IDNSP********amqdep8618789
333IDNSP********iyus197718696
334IDNSP********aaldiq6818652
335IDNSP********udin8618587
336IDNSP********acitul8218491
337IDNSP********auluna6418470
338IDNSP********daicac6218392
339IDNSP********acgnad9218388
340IDNSP********yon035818359
341IDNSP********ing888218290
342IDNSP********sam952518288
343IDNSP********bnshek3318266
34431562********18172
345IDNSP********amocel6718073
346IDNSP********balt0b6317946
347IDNSP********uauroj8817860
34823746********17580
349IDNSP********ino0127317575
350IDNSP********rpanju7517375
351IDNSP********dbrder417354
352IDNSP********andi442517287
353IDNSP********rchani8617216
354IDNSP********deka6917174
355IDNSP********nkcjyo3717140
356IDNSP********iuasna5417076
357IDNSP********nkbdje4517032
358IDNSP********rfimiq9917004
359IDNSP********ara907716965
360IDNSP********via15516810
361IDNSP********rpein8816793
362IDNSP********ddcfre7016714
363IDNSP********abae1616660
364IDNSP********aks229816560
365IDNSP********aeliga9616532
366IDNSP********mbervi8116474
367IDNSP********tara832616457
36827816********16420
369IDNSP********poin9816270
370IDNSP********kharmi1316127
371IDNSP********drdiwi816118
372IDNSP********cimeng1116046
373IDNSP********ndel9615950
374IDNSP********lmaxwi8115850
375IDNSP********tmai3815800
376IDNSP********oki1684515512
377IDNSP********amsinz1715436
37827865********15388
379IDNSP********ungind915364
380IDNSP********rty302515328

 

21 Eylül ile 28 Eylül kadar liderlik tablosu:

POSISIID PEMAINSKOR
127861********7186658
2IDNSP********vara88215756600
3IDNSP********kaio99163999420
4IDNSP********tmai382546560
5IDNSP********el111641770436
6IDNSP********1080111449455
7IDNSP********nwinx329886100
827864********760266
9IDNSP********atfaiz90749370
10IDNSP********phaddi95701250
11IDNSP********ara8840607404
12IDNSP********antono55459289
13IDNSP********azbodr49452418
14IDNSP********nhoki58432559
1527854********422020
16IDNSP********bunvip62408940
17IDNSP********acakoa17405640
18IDNSP********8agus17344651
19IDNSP********phbiwi73324446
20IDNSP********kackuy65295735
21IDNSP********gkucin51293065
22IDNSP********adika076290360
2327854********286600
24IDNSP********in9978277762
25IDNSP********apgina37263486
26IDNSP********pewe2793251880
27IDNSP********ldag9353250713
28IDNSP********actomm48247109
2927843********240466
30IDNSP********4ng1073239430
31IDNSP********za6997235900
3227853********227078
33IDNSP********ddrpri100224835
3427852********219844
35IDNSP********aaldsu58213184
36IDNSP********awin13212762
37IDNSP********cudeva40209554
38IDNSP********csulta51205790
39IDNSP********hiz104200480
40IDNSP********idhevv63193412
4127861********192412
42IDNSP********ta16890191520
4327838********191284
44IDNSP********tmai1189705
45IDNSP********phacge44175760
46IDNSP********i00739174553
47IDNSP********aqua9953170437
48IDNSP********agungh5169350
49IDNSP********asifai17167292
50IDNSP********nusiap64160220
51IDNSP********dliuti58146216
52IDNSP********cfniel21144860
53IDNSP********al8120140425
54IDNSP********hnahah13140250
55IDNSP********ahcipt50138377
56IDNSP********bing21138065
57IDNSP********adkenz21138023
58IDNSP********hadafr76136949
5927863********134514
60IDNSP********hasar828133500
61IDNSP********elasco60133432
62IDNSP********eva1281130717
63IDNSP********dwisjr14127156
64IDNSP********gbalmi98125784
65IDNSP********cxzild16121295
66IDNSP********ua9961119372
67IDNSP********azindo26117996
68IDNSP********galbid16115997
6947137********113534
70IDNSP********phblal71111114
71IDNSP********rbsbob75104463
72IDNSP********cbazul63103315
73IDNSP********phbrvs23103105
74IDNSP********amwmbu17102095
75IDNSP********bus3657101848
76IDNSP********ndrik955101342
77IDNSP********trust4197060
78IDNSP********drdcla7096916
79IDNSP********l2qc23996018
80IDNSP********iri993995185
81IDNSP********aico3794800
82IDNSP********kacart5892560
83IDNSP********basept9891930
84IDNSP********afnnda5690160
8527863********86416
86IDNSP********cgyanb9786396
87IDNSP********glhara3485637
88IDNSP********cishui8385223
8927859********85208
90IDNSP********aldjar4383970
91IDNSP********aumaxw3983635
92IDNSP********endi8082330
93IDNSP********woko5381770
94IDNSP********akparm281270
95IDNSP********lltang4879709
96IDNSP********xawisa5578192
97IDNSP********ii888477103
98IDNSP********wulana5774883
99IDNSP********uulun89474840
100IDNSP********aamiki3474748
101IDNSP********pentup4473469
102IDNSP********suward1272800
103IDNSP********kribs670412
104IDNSP********yuli228369615
105IDNSP********yvey4769125
106IDNSP********abe7774368390
107IDNSP********phaoal3467780
108IDNSP********ck316967410
109IDNSP********ohoki5267050
110IDNSP********apatca266942
111IDNSP********itong96866742
112IDNSP********mxreza5866277
113IDNSP********e12343365775
114IDNSP********nadi5665645
115IDNSP********ona2mg7064635
116IDNSP********auyuss2964065
11732261********64000
11827804********63580
119IDNSP********tbr015063533
120IDNSP********hbalay963471
121IDNSP********ajwis39963100
122IDNSP********mbul204463036
123IDNSP********hadcaw2761375
124IDNSP********rju881061296
125IDNSP********gnumm10060645
126IDNSP********rcaubp7559877
12727821********59298
128IDNSP********hokky610058717
129IDNSP********amin999558510
130IDNSP********any885758339
13127855********56394
132IDNSP********mamang9656138
133IDNSP********alvaro8055467
134IDNSP********bedulh155365
13527844********55070
136IDNSP********akar3055014
13727837********54392
138IDNSP********ae151354235
139IDNSP********bmjepe1452283
140IDNSP********xmarve1152000
14131562********51384
142IDNSP********bie998651202
143IDNSP********pra7957950767
144IDNSP********ohanch1250063
145IDNSP********d20203649330
146IDNSP********addewa949063
147IDNSP********hinx9249021
148IDNSP********ntshen7748824
149IDNSP********l2r226548260
150IDNSP********bdsani2748090
15127863********48060
152IDNSP********barell1448008
15327861********47462
154IDNSP********llman8047426
155IDNSP********lat2028446914
156IDNSP********g29043946815
157IDNSP********uantar6846757
158IDNSP********paacfu2445965
159IDNSP********toppov4345905
160IDNSP********crober4545810
161IDNSP********isubek9744740
162IDNSP********cyosua3943990
163IDNSP********habane5143305
164IDNSP********hbiadh7841538
165IDNSP********rfimiq9941035
166IDNSP********osky5340413
16727863********40102
16827865********40016
169IDNSP********bratuj8539931
170IDNSP********ideh439860
171IDNSP********ank452339764
172IDNSP********gepet95039345
173IDNSP********inirin6239161
174IDNSP********hdadap9339041
175IDNSP********ok1182738923
176IDNSP********izhna137447
177IDNSP********dragjo8536850
178IDNSP********upicup7536729
179IDNSP********aacdja7836372
180IDNSP********axalex6436262
181IDNSP********acannn3036210
182IDNSP********okix33035635
183IDNSP********anfjr9435300
184IDNSP********ucongf5835276
185IDNSP********cpcong8635094
186IDNSP********ol775834874
187IDNSP********aayden3234755
188IDNSP********hbxcuk1133750
18927855********33576
190IDNSP********majjho3933488
191IDNSP********rudin2933427
192IDNSP********hchow96633145
19333210********32774
194IDNSP********qsaita9532565
195IDNSP********mxfand1232389
196IDNSP********ky65347032334
197IDNSP********aiirma5531790
198IDNSP********dsc173231755
199IDNSP********kharmi1330922
200IDNSP********mggode8530855
201IDNSP********la12125930722
202IDNSP********chkayl6030586
203IDNSP********johanc8330466
204IDNSP********phadju9530453
205IDNSP********njaya1130000
206IDNSP********mamaun4229595
207IDNSP********albedu8229392
208IDNSP********zeus997129150
209IDNSP********ndalan7428982
210IDNSP********laolay3828965
211IDNSP********daienk1228839
212IDNSP********kakbig5928360
21327838********28228
214IDNSP********la11981327985
215IDNSP********haoalf527959
216IDNSP********fvzull8227880
217IDNSP********oso217827542
218IDNSP********rbinto427131
219IDNSP********hanche6626766
220IDNSP********c168ho1426662
221IDNSP********rgyand6526392
222IDNSP********mangka9226266
223IDNSP********menang3026063
224IDNSP********g9992325956
225IDNSP********acbilh7625795
226IDNSP********qopay24725609
227IDNSP********pung194325307
228IDNSP********nafata7125100
229IDNSP********aya248624619
230IDNSP********llenie5624415
231IDNSP********drfdal4024308
232IDNSP********gbarja4224203
233IDNSP********rbxmay6824139
234IDNSP********raxklw4624137
235IDNSP********ck2124123870
236IDNSP********di0069323820
237IDNSP********amsinz1723600
238IDNSP********phaeso1523543
239IDNSP********aifinn1423495
240IDNSP********uazneg7023459
241IDNSP********to12323450
242IDNSP********baroen8023360
243IDNSP********aska8923298
244IDNSP********ungind923281
245IDNSP********nte172623017
246IDNSP********al1112222952
247IDNSP********ttega3422905
24827864********22792
249IDNSP********ldadho6122770
250IDNSP********u12341922750
251IDNSP********drapfa3422740
252IDNSP********nozz7822588
253IDNSP********cimeng1122467
25427840********22226
255IDNSP********nafabd4722190
256IDNSP********hokii86322097
257IDNSP********acaddy6521843
258IDNSP********juprit4021702
259IDNSP********n8885721694
260IDNSP********ino0127321638
261IDNSP********p1128621556
262IDNSP********asirku5321345
263IDNSP********balper8221319
264IDNSP********ifer7121206
265IDNSP********iuavbe2520957
266IDNSP********ella553920777
267IDNSP********3m3k301820759
268IDNSP********y0073120464
269IDNSP********dacjos7620291
270IDNSP********sumeng2519978
271IDNSP********djacks5619686
272IDNSP********anz122819677
273IDNSP********pelix3219574
274IDNSP********di0002219426
275IDNSP********ra12123519425
276IDNSP********gybenz8719234
277IDNSP********2611418961
278IDNSP********alnand6718960
279IDNSP********nkcjyo3718870
28027863********18644
281IDNSP********ayen4518570
282IDNSP********roy805718460
283IDNSP********nrchan5118440
284IDNSP********ollet6418433
285IDNSP********tu0032418378
286IDNSP********ndiana9218362
287IDNSP********acgnad9218342
288IDNSP********umariw7818333
289IDNSP********aryu202718327
290IDNSP********dacopa9518291
291IDNSP********phbivi4118274
292IDNSP********bandot6918261
293IDNSP********gballo6018120
294IDNSP********lme887818090
295IDNSP********uaumae5017768
296IDNSP********anuarb8917689
297IDNSP********nto8917635
298IDNSP********zg1236417524
29927830********17522
300IDNSP********tdhimb517460
301IDNSP********lnavma4717443
302IDNSP********anthad8217385
303IDNSP********danru3117278
304IDNSP********nabati6817055
305IDNSP********mbull9616954
306IDNSP********bxmatt6416945
307IDNSP********phbama8516930
308IDNSP********blck182216792
309IDNSP********acdand4916775
310IDNSP********inot3416715
311IDNSP********dcydew2916711
312IDNSP********flanca2816680
313IDNSP********ungoku5716677
314IDNSP********drchpa10016489
315IDNSP********afur025916421
316IDNSP********mlgame5116400
317IDNSP********aze806016378
318IDNSP********ywin998116295
319IDNSP********oyvip8616245
320IDNSP********nkakre1316202
32127849********16146
322IDNSP********febri2816131
323IDNSP********1710416109
324IDNSP********oping84316058
325IDNSP********aaljre9515919
326IDNSP********asdake8015913
327IDNSP********cdodi1415861
328IDNSP********keppek7115748
329IDNSP********ngfan7515745
330IDNSP********dbilly3415712
331IDNSP********ngki5315630
33227854********15510
333IDNSP********aayuli7515444
334IDNSP********ibendh9115436
335IDNSP********ek771515430
336IDNSP********dmiya3815420
337IDNSP********u1685015386
33827863********15360
339IDNSP********rbi1232315235
340IDNSP********urgaza9815140
341IDNSP********sukses4715134
342IDNSP********bimas12815019
343IDNSP********ibobi7215000
344IDNSP********phaddu6114992
345IDNSP********aatmel7714859
346IDNSP********ycaspe7514807
347IDNSP********usopik1814772
348IDNSP********aindah5114737
349IDNSP********arwant5714724
350IDNSP********ndal174114722
351IDNSP********napsem1814698
352IDNSP********terbgr4014671
353IDNSP********atawa8414620
354IDNSP********bradi2214606
355IDNSP********agiip110014492
356IDNSP********arifpu7814475
357IDNSP********coki5014384
358IDNSP********fi889514334
359IDNSP********rchani8614299
360IDNSP********guenlo4214282
361IDNSP********blewah3114240
362IDNSP********rickyh4914212
363IDNSP********haadud5214190
364IDNSP********phbllo1514152
365IDNSP********bl2r75314140
366IDNSP********andi0610013992
367IDNSP********iantor5413981
368IDNSP********aks229813920
369IDNSP********atrya8013867
370IDNSP********lman1513800
371IDNSP********micro27613796
37227842********13736
373IDNSP********sam952513724
374IDNSP********amocel6713698
375IDNSP********aliron713620
376IDNSP********mhoki35813545
377IDNSP********sujepr2713510
378IDNSP********ai041813455
379IDNSP********ahitle9213410
380IDNSP********wajibw9913324

 

14 Eylül ile 21 Eylül kadar liderlik tablosu:

POSISIID PEMAINSKOR
1IDNSP********el111642293316
2IDNSP********ta168901981400
3IDNSP********gkucin511869540
4IDNSP********in9978885718
527857********848572
627838********646558
7IDNSP********nusiap64598425
827861********485828
9IDNSP********nwinx329456990
10IDNSP********phaddi95453990
11IDNSP********tmai38440349
12IDNSP********kackuy65407220
13IDNSP********phbrvs23381015
14IDNSP********apgina37371889
15IDNSP********aqriki10359908
16IDNSP********tmai1331460
17IDNSP********acakoa17329345
1827843********327008
19IDNSP********cdow8870322000
20IDNSP********hasar828321730
21IDNSP********nkacad71315575
22IDNSP********8agus17311957
23IDNSP********o31179289180
24IDNSP********ridan299272088
25IDNSP********bunvip62255945
26IDNSP********agungh5246490
27IDNSP********aaldsu58243330
28IDNSP********yvey47242150
29IDNSP********gbalmi98239076
30IDNSP********108011222660
31IDNSP********axalex64220931
32IDNSP********soboy1218760
3327804********216870
3427833********215920
35IDNSP********inx439212015
36IDNSP********uulun894202535
3727852********181912
38IDNSP********sumeng25179694
39IDNSP********ohoki52174960
40IDNSP********cfniel21158870
41IDNSP********barell14152280
42IDNSP********fang20150720
43IDNSP********za6997148250
44IDNSP********atrya80147124
45IDNSP********aifinn14145935
46IDNSP********kausem16144710
47IDNSP********zg12364131408
4827856********128226
49IDNSP********nadi56125810
50IDNSP********rbsbob75124383
51IDNSP********ddrpri100123800
52IDNSP********glhara34118850
53IDNSP********kaio9916114935
54IDNSP********ndo77786114480
55IDNSP********njaya11111551
56IDNSP********dliuti58107296
57IDNSP********hacpla14106425
58IDNSP********uantar68104552
59IDNSP********cishui83103658
60IDNSP********d202036103172
61IDNSP********adika076102870
62IDNSP********phbiwi73101690
63IDNSP********abe7774397680
64IDNSP********hokky610096857
65IDNSP********azbodr4995381
66IDNSP********csulta5194800
6727837********94384
68IDNSP********dacopa9594168
6927854********93000
70IDNSP********rpein8891682
71IDNSP********nto8990360
72IDNSP********eston9189500
7327849********88846
74IDNSP********gbarja4288236
75IDNSP********phacge4487300
76IDNSP********drfdal4086700
77IDNSP********i0073986191
78IDNSP********actomm4885359
7927861********84864
80IDNSP********rju881084172
81IDNSP********avdani7483910
82IDNSP********hbiadh7883348
83IDNSP********ffday8283226
84IDNSP********ahcipt5080623
8527829********80382
86IDNSP********hadcaw2778852
87IDNSP********afur025978497
88IDNSP********amwmbu1777811
89IDNSP********xawisa5577766
90IDNSP********bbetua9677610
9147137********77328
92IDNSP********umirna7777105
93IDNSP********hoki886875375
94IDNSP********ck316974440
95IDNSP********phblal7172838
96IDNSP********hbyboz472085
97IDNSP********lagjat9071145
98IDNSP********fgr658169330
99IDNSP********nte172667528
10027821********67088
101IDNSP********iky1234066700
10227820********64478
103IDNSP********aihorb10064220
104IDNSP********k3217463859
10527838********63782
106IDNSP********hinx9262977
107IDNSP********ofan3561905
108IDNSP********kacbuc7461404
109IDNSP********ank452360858
110IDNSP********mengko3060130
111IDNSP********acaddy6559025
112IDNSP********aliron758930
113IDNSP********inx51758785
114IDNSP********luna119657550
115IDNSP********ara884057246
116IDNSP********zz4m4057195
11771699********56960
118IDNSP********aaapri5756011
119IDNSP********lidd271655105
120IDNSP********ldoffd2854680
121IDNSP********bnimam7252047
122IDNSP********hanche6651291
123IDNSP********menang3051246
124IDNSP********atfaiz9051075
125IDNSP********guenlo4250744
126IDNSP********rbinto450126
127IDNSP********nyrwn4849550
128IDNSP********anyabs6549332
129IDNSP********ashia72249085
13027853********49068
131IDNSP********iangel3848717
132IDNSP********mqmero5047664
133IDNSP********inirin6247596
134IDNSP********llman8047467
135IDNSP********is8883047398
136IDNSP********irxiel5347000
137IDNSP********aaldre7646729
13827859********46200
139IDNSP********albedu8245751
140IDNSP********kacart5845365
141IDNSP********nkcjyo3745275
142IDNSP********ii888445046
14327815********44812
144IDNSP********gballo6044783
145IDNSP********ing017644063
146IDNSP********yan8882043948
14732779********43658
148IDNSP********uazmic5443252
149IDNSP********phacep4043209
150IDNSP********wulana5742957
151IDNSP********amqred6142875
152IDNSP********nozz7842756
153IDNSP********drchpa10042386
154IDNSP********maxwin9542030
155IDNSP********crober4541602
156IDNSP********apatca241450
157IDNSP********ddcuka141139
158IDNSP********drfdqw4141127
159IDNSP********asifai1740842
160IDNSP********phbllo1540763
161IDNSP********alnand6740639
162IDNSP********rcuand3840585
16327793********40280
164IDNSP********sujepr2740129
16519394********40010
166IDNSP********xmarve1139920
167IDNSP********hnahah1339344
168IDNSP********mangka9239300
169IDNSP********ntshen7739238
170IDNSP********liana10038620
171IDNSP********basept9837879
172IDNSP********lat2028437620
173IDNSP********ohanch1237332
174IDNSP********aska8937206
175IDNSP********bratuj8536857
176IDNSP********ab4ut4436442
177IDNSP********nrchan5136185
17827842********35818
17927807********35774
180IDNSP********bdnvsr4135570
181IDNSP********banker7635377
182IDNSP********hadafr7635129
183IDNSP********adodz2335129
184IDNSP********aico3735105
185IDNSP********haadud5234907
186IDNSP********epe216334685
187IDNSP********atawa8434680
188IDNSP********ndel2933330
189IDNSP********dmiya3833255
190IDNSP********aul259432850
191IDNSP********izhna132742
192IDNSP********edy2118932350
193IDNSP********hoki881332260
194IDNSP********ldadho6132179
195IDNSP********drdymu5632109
196IDNSP********la11981332100
197IDNSP********g12301832025
198IDNSP********dkille2831832
199IDNSP********g9992331814
200IDNSP********kharmi1331661
201IDNSP********88886531450
202IDNSP********in1687231297
20342054********31276
204IDNSP********ndiana9231075
205IDNSP********aldjar4330935
206IDNSP********xkelap6930920
207IDNSP********exerci8930885
208IDNSP********al2501830770
209IDNSP********trust4130545
210IDNSP********llenie5630430
211IDNSP********dabmes8729890
212IDNSP********aayuli7529779
213IDNSP********cdodi1429733
21427853********29310
215IDNSP********cgyanb9729255
216IDNSP********alvaro8029161
217IDNSP********mpir698929159
218IDNSP********cih1082628925
219IDNSP********i71114328751
220IDNSP********atiga5528506
221IDNSP********pra7957928191
222IDNSP********rickyh4928139
223IDNSP********mbull9628034
22427819********27710
225IDNSP********zpapa84027435
226IDNSP********hbalay927348
227IDNSP********rbeny25227174
228IDNSP********amqoci7427150
229IDNSP********zolla94226959
230IDNSP********aejuna2726926
231IDNSP********ove213826913
232IDNSP********di0069326707
233IDNSP********agarku226630
234IDNSP********upang93426248
235IDNSP********uazneg7026238
236IDNSP********ddaiki8225735
23727847********25562
238IDNSP********kopped6525532
239IDNSP********dacjos7625429
240IDNSP********lkenta5825360
241IDNSP********aaapbe8225235
24227854********24750
243IDNSP********hnahas7524651
244IDNSP********achasa4824320
245IDNSP********bimas12824236
246IDNSP********jlacch7924178
247IDNSP********2611423886
248IDNSP********lope127523820
249IDNSP********amsinz1723815
250IDNSP********oker346923593
251IDNSP********gbarig4623225
252IDNSP********amardi5022955
253IDNSP********azindo2622938
25427819********22920
25527854********22910
256IDNSP********12345922906
257IDNSP********ddaxdi3722635
25837215********22394
259IDNSP********vano967121490
26027853********21488
261IDNSP********ljanok521445
262IDNSP********arusma7421436
263IDNSP********ezajok4621304
264IDNSP********johanc8321244
265IDNSP********juprit4021123
266IDNSP********ewaruc2520904
267IDNSP********ntan7420825
268IDNSP********ipakha4820794
269IDNSP********ok887420780
270IDNSP********augobe9120500
271IDNSP********obolan2320498
272IDNSP********upicup7520161
273IDNSP********nys271320095
274IDNSP********tomo3219913
275IDNSP********iantor5419786
276IDNSP********baroen8019774
277IDNSP********ndrik95519650
278IDNSP********la12125919526
27933210********19366
280IDNSP********ypuyi1819300
281IDNSP********acannn3019285
282IDNSP********p1128618959
28327837********18842
284IDNSP********st862818772
285IDNSP********4ng107318716
286IDNSP********dbfmus9718661
28727844********18660
288IDNSP********havikb518616
28918957********18574
290IDNSP********yambla2618564
291IDNSP********gusuto6718441
292IDNSP********bkabim218301
293IDNSP********ha19851218282
294IDNSP********mbl2qc9318255
295IDNSP********nts145318105
296IDNSP********andy004918028
297IDNSP********amqbol2918025
298IDNSP********ololdm7318014
299IDNSP********ing6916017916
300IDNSP********becumi8617873
301IDNSP********gsogok6217822
302IDNSP********hdadap9317769
303IDNSP********lnapit5317574
304IDNSP********ddbulu2817468
305IDNSP********cbazul6317455
306IDNSP********gnim2017347
307IDNSP********uvyanb8516931
308IDNSP********l2344416910
309IDNSP********ng1231816593
310IDNSP********kalar1916571
311IDNSP********ot937116385
31230267********16380
313IDNSP********esteza1616320
314IDNSP********mqanda9516200
315IDNSP********amqmox7816136
316IDNSP********on078615841
317IDNSP********ayen4515840
318IDNSP********qwaduk9615800
319IDNSP********rgibum2815748
320IDNSP********ue9436615614
321IDNSP********acgdhe7815586
322IDNSP********hobay15415535
323IDNSP********endy918615493
324IDNSP********rbmjp07415490
32527856********15422
326IDNSP********ung9996315405
327IDNSP********drdcla7015331
328IDNSP********hbidap1215305
329IDNSP********nt778015259
330IDNSP********ibobi7215241
331IDNSP********olfie88415175
33227857********15040
333IDNSP********dcydew2914903
334IDNSP********bibaet4314787
335IDNSP********ariwow9314760
336IDNSP********aaulal2614760
337IDNSP********ediart5314680
338IDNSP********a20102614597
339IDNSP********pelix3214487
340IDNSP********s19931414440
341IDNSP********ddbfag9314400
342IDNSP********to12314372
343IDNSP********clap8214350
344IDNSP********zody664714333
345IDNSP********laolay3814295
346IDNSP********aknana314220
347IDNSP********l1236314082
348IDNSP********hergan9914046
349IDNSP********amrean9913976
350IDNSP********adtess1313970
351IDNSP********gan106213930
352IDNSP********acbilh7613915
353IDNSP********mbul204413850
354IDNSP********hsupar4713824
355IDNSP********cipito1913740
35627860********13660
357IDNSP********ayursa7013595
358IDNSP********ldimon9613539
359IDNSP********aaljre9513463
360IDNSP********qbrewo5613413
361IDNSP********bmfvck1113380
362IDNSP********kun882513290
363IDNSP********vdony88713240
364IDNSP********uauroj8813218
365IDNSP********ku1233013156
366IDNSP********spa997513053
367IDNSP********kancil1913025
368IDNSP********pit229912991
369IDNSP********bmaaga4112986
37027857********12860
371IDNSP********rbcado6912813
372IDNSP********jlaeha5812530
373IDNSP********amqden5112500
374IDNSP********mxreza5812456
375IDNSP********jekido4012450
376IDNSP********madon9012358
377IDNSP********ndel9612315
378IDNSP********endi8012080
379IDNSP********fvmrgo1712042
380IDNSP********flanca2811991

 

7 Eylül ile 14 Eylül kadar liderlik tablosu:

POSISIID PEMAINSKOR
127854********1020202
2IDNSP********axalex64999095
3IDNSP********phbiwi73921972
4IDNSP********el11164819396
5IDNSP********rcuand38744345
6IDNSP********gkucin51659530
727838********651338
8IDNSP********kackuy65589970
9IDNSP********i711143551110
10IDNSP********ing0176528045
1127857********512040
12IDNSP********csulta51426785
13IDNSP********ddbfag93423680
14IDNSP********bmdanz73385050
1527856********301678
16IDNSP********phacep40295309
17IDNSP********phblal71289001
18IDNSP********bunvip62284888
19IDNSP********hasar828273600
2027854********266260
2127856********260790
22IDNSP********108011251760
23IDNSP********apgina37247592
24IDNSP********nkacad71239282
2527838********235300
26IDNSP********cishui83223699
27IDNSP********actomm48217914
28IDNSP********p11286217101
29IDNSP********u123419214649
3027793********203450
31IDNSP********is88830189924
32IDNSP********anfjr94189495
33IDNSP********aaldsu58187440
34IDNSP********8agus17186628
35IDNSP********ta16890181350
36IDNSP********889996172880
37IDNSP********in9978170023
38IDNSP********hlah217169909
39IDNSP********lagjat90168430
4027843********165266
41IDNSP********fang20164266
42IDNSP********aliron7163915
43IDNSP********kauarm22156714
44IDNSP********phaddi95154330
45IDNSP********uulun894149740
46IDNSP********dbfmus97146832
47IDNSP********yvey47146816
4827851********145108
49IDNSP********lidd2716143730
50IDNSP********gbalmi98143123
51IDNSP********ku12330140288
52IDNSP********sumeng25135602
53IDNSP********wulana57133560
5427857********132560
55IDNSP********xmarve11130424
56IDNSP********nter38126100
57IDNSP********anto9143125305
58IDNSP********dikato86124929
59IDNSP********aldjar43124163
60IDNSP********endy9186121274
61IDNSP********dragjo85119770
62IDNSP********g123018118165
63IDNSP********aendyc11115300
64IDNSP********gbarja42114897
65IDNSP********anahai81114569
66IDNSP********ddaxdi37110944
67IDNSP********cajmek69110920
68IDNSP********luna1196108323
69IDNSP********xawisa55107711
70IDNSP********hbiadh78103652
71IDNSP********338833103322
72IDNSP********acaddy65103242
73IDNSP********aqwan38101250
74IDNSP********tumpei6098466
75IDNSP********nadi5698394
76IDNSP********kunnun6895930
77IDNSP********lope127595376
78IDNSP********adhen22892642
79IDNSP********inirin6292051
80IDNSP********atrya8091904
81IDNSP********zolla94289360
82IDNSP********azindo2686445
83IDNSP********uantar6884387
84IDNSP********gballo6082263
85IDNSP********ara884082200
86IDNSP********adika07682185
87IDNSP********ldag935382045
88IDNSP********rbsbob7580893
89IDNSP********igibig8780885
90IDNSP********rgymac1480590
91IDNSP********zz4m4079162
92IDNSP********vsukse8678140
93IDNSP********ntshen7775352
94IDNSP********ulia914674105
95IDNSP********cpmalv7473850
96IDNSP********nrchan5173730
97IDNSP********qbinio972259
98IDNSP********khaqzo4670396
99IDNSP********alfian9468843
100IDNSP********avdani7468350
101IDNSP********aindah5168057
102IDNSP********upikap2667755
103IDNSP********l2344467455
104IDNSP********oala664267206
105IDNSP********xkelap6965986
106IDNSP********mgbaba5764515
107IDNSP********llman8063621
10827857********62414
109IDNSP********atawa8462280
11027844********61450
111IDNSP********ucky779760281
112IDNSP********dacopa9559943
113IDNSP********rfimiq9958822
11427857********58004
115IDNSP********phaoal3457585
116IDNSP********banker7657446
117IDNSP********cipito1955800
118IDNSP********oki578055372
119IDNSP********ffday8255300
120IDNSP********gahoki5955168
121IDNSP********uazneg7055154
122IDNSP********rbinto452380
123IDNSP********fi889551518
124IDNSP********amqoci7451300
125IDNSP********lharry2550135
126IDNSP********ddddsu3549750
127IDNSP********kacbuc7449728
128IDNSP********ins96248105
129IDNSP********ani013747906
13027853********47230
131IDNSP********aico3747126
132IDNSP********cxzild1647025
133IDNSP********kharmi1346973
134IDNSP********pra7957945771
135IDNSP********amxjon4445340
136IDNSP********la12125945082
137IDNSP********crober4544665
13827854********44530
139IDNSP********zg1236443880
14027829********43802
141IDNSP********bfebew8743698
142IDNSP********qopay24743600
143IDNSP********mawan6543154
144IDNSP********amsinz1743055
145IDNSP********bxkrak243040
146IDNSP********ona2mg7042655
14733267********42462
148IDNSP********aawana7742341
149IDNSP********2qc232341760
150IDNSP********azbodr4941566
151IDNSP********ntb3do3840983
15227834********40982
153IDNSP********ywito32840212
154IDNSP********phadmu2839768
155IDNSP********alvaro8039595
156IDNSP********aana1c339515
157IDNSP********ndiana9239153
158IDNSP********ae151339090
159IDNSP********majil58938541
160IDNSP********jlacch7938502
161IDNSP********phbivi4137945
16227840********37800
163IDNSP********ain809437561
164IDNSP********rcaiko3237125
165IDNSP********haadud5236822
166IDNSP********ipakha4836564
167IDNSP********bakimo10035930
16827821********35924
169IDNSP********drdcla7035012
170IDNSP********gbalay2534294
171IDNSP********baroen8034192
172IDNSP********disyam7634181
173IDNSP********ii888434134
174IDNSP********d20203633950
175IDNSP********laheko2033927
176IDNSP********erw899133882
177IDNSP********iana04633817
178IDNSP********anget3733622
179IDNSP********oso217833419
18027859********33204
181IDNSP********oping84333073
182IDNSP********beryl6633008
183IDNSP********irajas7032778
184IDNSP********to12332459
185IDNSP********ltri885132400
186IDNSP********id276732305
187IDNSP********aiirma5531910
188IDNSP********aaatro2431800
189IDNSP********minko8131770
190IDNSP********gwp32731494
191IDNSP********2611431314
192IDNSP********aayuli7531248
193IDNSP********phbllo1531121
194IDNSP********rpein8831049
195IDNSP********bocu9331034
196IDNSP********di0069331009
197IDNSP********uauroj8830834
198IDNSP********afur025930661
199IDNSP********acannn3030417
200IDNSP********gnumm10030335
201IDNSP********ur883530308
20227838********30298
203IDNSP********aaljre9529996
204IDNSP********nturge8629603
205IDNSP********aldo09829243
206IDNSP********kaio991629070
207IDNSP********ng1231828384
208IDNSP********ansaba5228180
209IDNSP********88jaya3628084
210IDNSP********iri993927990
211IDNSP********xjeyy07327970
212IDNSP********aaapri5727662
213IDNSP********mengko3027620
214IDNSP********lme887827515
215IDNSP********chkayl6027380
216IDNSP********deoble8127351
217IDNSP********aomin8327340
218IDNSP********adtess1327010
219IDNSP********ndrik95526877
220IDNSP********udin8626851
221IDNSP********nts145326731
222IDNSP********ok1182726091
223IDNSP********ddbsus526074
224IDNSP********dcabe13426070
225IDNSP********01108625420
226IDNSP********phbrbi4625368
227IDNSP********fmuh225425289
228IDNSP********ana115425170
22947137********25096
230IDNSP********encent8324881
231IDNSP********sujepr2724805
232IDNSP********hinx9224788
233IDNSP********66904224741
234IDNSP********ahcipt5024704
235IDNSP********yamsul7124595
23630762********24582
237IDNSP********qbankb6324466
238IDNSP********cih1082624343
23927804********24140
240IDNSP********ing6916024081
241IDNSP********dadima6924041
242IDNSP********celeo16724033
243IDNSP********aacdja7823952
244IDNSP********exerci8923895
24527852********23860
246IDNSP********guenlo4223755
247IDNSP********jekido4023590
24827820********23490
249IDNSP********ewaruc2523427
250IDNSP********aihorb10023400
251IDNSP********nusiap6423332
252IDNSP********lsugal5723164
253IDNSP********cjigol623158
254IDNSP********nkaiya9123116
255IDNSP********hadind3022970
25627856********22938
257IDNSP********enemy11822725
258IDNSP********aska8922700
259IDNSP********umarya10022700
260IDNSP********aquzre8022690
261IDNSP********fgr658122560
262IDNSP********yalvar8722536
263IDNSP********acgkan222530
264IDNSP********dliuti5822352
26527828********22240
266IDNSP********enjami1822133
267IDNSP********zpapa84022005
268IDNSP********ulan189121876
269IDNSP********gntng721764
270IDNSP********fary1321560
271IDNSP********rfibej8121543
272IDNSP********czsade5221529
273IDNSP********gazr8321516
274IDNSP********crchuc5421490
275IDNSP********ljanok521455
276IDNSP********amwmbu1721312
27727836********21280
278IDNSP********ames006121155
279IDNSP********osky5321141
280IDNSP********dacjos7621078
281IDNSP********csupra6221070
282IDNSP********nt778020994
283IDNSP********inero2220946
284IDNSP********qbrewo5620890
28518957********20858
286IDNSP********albedu8220807
287IDNSP********algold5320783
288IDNSP********hnjess9920702
289IDNSP********hyuga18820665
290IDNSP********purnom320492
291IDNSP********de138520457
292IDNSP********glhara3420270
293IDNSP********awin1320233
294IDNSP********rbcado6920144
295IDNSP********l19911420019
296IDNSP********ibobi7219991
297IDNSP********kaccap7819885
298IDNSP********yil053819730
29991377********19684
300IDNSP********esmntn7919595
301IDNSP********ar9997219510
302IDNSP********pulate8719432
303IDNSP********lep884119380
304IDNSP********la11981319175
305IDNSP********iantor5418930
306IDNSP********ove213818844
307IDNSP********modalr9718806
308IDNSP********afdesy4318664
309IDNSP********wan2753918609
310IDNSP********khafid9318492
311IDNSP********ck316918393
312IDNSP********ung9996318380
313IDNSP********acgnad9218312
314IDNSP********nte172618311
315IDNSP********rickyh4918298
316IDNSP********viki698318265
317IDNSP********wahyup418245
318IDNSP********rcmgab5718178
319IDNSP********bxmatt6418130
320IDNSP********evin46518025
321IDNSP********lnapit5318017
322IDNSP********ilunox4917791
323IDNSP********ha19851217772
324IDNSP********drcpbk1717568
325IDNSP********nza832217500
326IDNSP********crsint3917381
327IDNSP********cgyanb9717225
328IDNSP********aroy769317213
329IDNSP********zbanhi517175
330IDNSP********aanzre3317050
331IDNSP********ijhon3517020
33227793********16824
333IDNSP********ki363116820
334IDNSP********st862816718
335IDNSP********ngde6716701
33627843********16700
337IDNSP********enggot9316552
338IDNSP********asangk3516483
339IDNSP********aqfin82216452
340IDNSP********ycaspe7516373
341IDNSP********binjul916345
342IDNSP********maris25316262
343IDNSP********aabadi2816198
344IDNSP********bmoos8516172
34527854********16158
346IDNSP********zabang9216150
347IDNSP********annisa4716144
348IDNSP********ua996116120
349IDNSP********ohoki5216090
350IDNSP********maidi7016075
351IDNSP********ramos22016015
352IDNSP********iangel3815904
353IDNSP********ofan3515799
354IDNSP********awarma4515743
355IDNSP********cbazul6315740
356IDNSP********rhoki04515681
357IDNSP********epe216315625
358IDNSP********gkrikb9715465
35922214********15434
36027853********15360
36127857********15358
362IDNSP********dagigo8615318
363IDNSP********abdapu7515291
364IDNSP********c06907415204
365IDNSP********nyrwn4815175
366IDNSP********hchaan915112
367IDNSP********izhna115098
368IDNSP********bafala7215035
369IDNSP********blewah3114985
370IDNSP********gbbcra4814950
371IDNSP********anas212314903
372IDNSP********ank452314896
373IDNSP********uso0008614768
374IDNSP********fvmrgo1714724
375IDNSP********kacart5814715
376IDNSP********ahbudi2714644
377IDNSP********ntan7414555
378IDNSP********in1687214547
379IDNSP********rbeny25214409
380IDNSP********ota8082714343

 

 

2021/09/07 03:00
Start
2021/09/07 03:00
Canlı Mania Turnuvası
2021/11/02 02:59
End
General Terms & Conditions

HAFTALIK ÖDÜL


Sıra toplam kazananlar ödül
1 1 TRY 2,500.00
2 to 3 2 TRY 1,000.00
4 to 6 3 TRY 500.00
7 to 10 4 TRY 250.00
11 to 30 20 TRY 150.00
31 to 80 50 TRY 100.00
81 to 380 300 TRY 50.00
Min Bet Size
Currency
Min Bet
TRY TRY
0.5